Czy warto korzystać z pomocy eksperta kredytowego

doradcafinansowy

Wielu kredytobiorców zadaje sobie pytanie czy warto korzystać z usług niezależnych ekspertów kredytowych ?A więc kiedy warto wziąć sprawę w swoje ręce i samodzielnie dokonywać poszukiwań odpowiedniej oferty oraz samemu negocjować warunki kredytu z poszczególnymi bankami?

Odpowiedź na pytanie nie jest prosta – gdyż zależy od wielu czynników chociażby: twojej sytuacji osobistej, twojej wiedzy na temat kredytów, max. czasu jaki masz na załatwienie kredytu i w końcu – od twojego charakteru.

Jeśli dysponujesz duża ilością czasu, masz sporą wiedzę na temat ofert kredytów, możesz spróbować poszukać najlepszego kredytu samodzielnie. W innym przypadku zalecamy skorzystanie z pomocy specjalisty niezależnego eksperta kredytowego, zwłaszcza, że pomoc takiego doradcy jest zupełnie darmowa i niezobowiązująca dla klienta. Oprocentowanie kredytu załatwionego poprzez doradcę jest takie samo jak kredytu załatwianego w banku. Zdarzają się nawet przypadki, że u „dużych” doradców kredytowych można uzyskać lepsze warunki niż w samym banku (firmy doradcze mają wynegocjowane specjalne oprocentowanie).

Podsumowując – z pomocy eksperta warto skorzystać jeśli

  • chcesz oszczędzić swój czas (masz mało czasu na załatwienie kredytu i rozmowy z poszczególnymi bankami)- Ekspert dokładnie obliczy Twoją zdolność kredytową w 22 bankach i powie Ci na jak wysoki kredyt możesz liczyć w danym banku.
  • nie dysponujesz duża wiedzą o kredytach- Ekspert kredytowy bezpłatnie pomoże Ci wybrać najlepszy i najtańszy kredyt dostosowany do Twojej sytuacji finansowej.
  • chcesz oszczędzić swoje nerwy i mieć mniej stresu z procedurą kredytową- Ekspert kredytowy pomoże Ci w wypełnianiu dokumentów, odpowie na wszystkie Twoje pytania. Pozałatwia za Ciebie formalności związane z kredytem.
Ewa Damazy
Ewa Damazy
Nazywam się Ewa Damazy, jestem doradcą finansowym. Każdego dnia dbam o to, aby moja wiedza z zakresu kredytów, bankowości, rynku nieruchomości i obsługi klienta, była zawsze na wysokim poziomie. W pracy przede wszystkim kieruję się dobrem i zadowoleniem klienta. Moje doświadczenie zawodowe jest poparte wieloma sukcesami oraz zadowoleniem klientów.